NAPOKON PRAVI TRENER: Bjelica otkrio potez s kojim je slomio Čehe!

Nogometaši Dinama iz Zagreba napravili su povijesni rezultat večeras na Maksimiru jer su s 3:0 pobijedili Viktoriju Plzen i plasirali se u osminu finala Europa lige. Dinamo je odigrao strašan meč večeras pred svojim navijačima i očitao nogometnu lekciju svom protivniku.

Viktoriju su načeli već u 15. minuti kada je za 1:0 pogodio Oršić, a dvadesetaak minuta kasnije na semaforu je već bilo 2:0, a ovaj put strijelac je bio Emir Dilaver. Konačnih 3:0 postavio je Petković u samom finišu utakmice.

Jedna važna promjena

Iznenađenje za mnoge bila je činjenica da je na klupi pred ovaj susret ostao Amer Gojakza kojeg su svi mislili da treba početi utakmicu. Umjesto njega u sastavu se našao Ivan Šunjić koji je opravdao očekivanja, a Bjelica je objasnio zašto je Gojak igrao tek u samoj završnici.

“Šunjić ima dobar osjećaj za igru, dobro čita igru, tu je i bolji od Ademija. Zbog toga sam odlučio da on igra od prve minute. Morali smo napadati i vjerovali smo da neće biti toliko prekida u kojima su oni opasni. Moharrami je dobro radio i zaslužio je priliku. Što se Petkovića tiče, rekao sam vam da je on igrač za reprezentaciju pa su mi se smijali”, dodao je trener Dinama.

FRANCUSKI PAPAK: EVO KAKO JE SINOĆ GRIEZMANN BOJKOTIRAO UEFA-U ZBOG MODRIĆEVE NAGRADE!

MAKSIMIR JE EKSPLODIRAO: Pogledajte epsku proslavu igrača iz svlačionice!

Izvor: net.hr