NAPUNILI MREŽU DO KRAJA: Hajduk razbio niželigaša i sa stilom otišao u osminu finala Kupa!

Hajduk Split u Grubišnom Polju s 4:0 pobijedio Bilogoru ’91 u 1/16 finala SuperSport Hrvatskog kupa.

Hajduk je poveo u 24. minuti nakon krasne akcije i asistencije Stipe Biuka postigao Yassine Benrahou. Drugi gol za goste je zabio Zvonimir Šarlija u 53. minuti. Za 3:0 je nakon samo dvije minute zabio Mate Antunović nakon krasne solo akcije. Antunoviću je to prvi gol u dresu Hajduka. U 82. četvrti gol za goste je sjajnim lobom postigao Dario Melnjak.

Hajduk je u prvih 45 minuta pogodio vratnicu i gredu preko Biuka i Antunovića, a vratar Bilogore Gavranović je s nekoliko čudesnih obrana držao domaćina u igri i spriječio je još teži poraz niželigaša. Hajduk će u idućoj rundi igrati protiv Mladosti iz Ždralova.

Bilogora 91: Gavranović – Guedes, Hajdarović, Majtanić, Plavšić – Ostrman, Horvat – Pleić, Kunštek, Škojo – Moreno

Klupa: Vinković, Vicić, Hrahovski, Stanić, Matić, Marušić, Pačko, Falcao, Ahac.

Hajduk: Kalinić – Sigur, Šarlija, Elez, Hrgović – Capan, Pukštas-  Dajaku, Benrahou, Biuk – Antunović

Klupa: Buljan, Prpić, Melnjak, Skelin, Đolonga, Kalik, Skoko, Šošić, Durdov.