NAVIJAČI BARCE NE MOGU VJEROVATI: Pogledajte bizarni crveni karton Lewandowskog!

U ovim trenucima igra se susret između Osasune i Barcelone u sklopu 14. kola španjolske La Lige. Nakon prvih 45 minuta domaćini vode 1:0.

Jedini pogodak postigao je David Garcia, i to u četvrtoj minuti nakon asistencije Rubena Garcije. Očekivao se odgovor katalonskog diva do kraja poluvremena ali zapravo smo vidjeli odgovor iz katastrofe.

Naime, poljski napadač Robert Lewandowski dobio je crveni karton u 31. minuti nakon naizgled bezazlenog prekršaja. Točnije, to mu je bio drugi žuti karton, dok je prvi dobio u 11. minuti zbog naguravanja sa protivnikom.

Imali su Xavi i društvo nekoliko prilika pa su tako čak u sudačkoj nadoknadi zabili i gol ali je poništen zbog zaleđa. Ostaje za vidjeti hoće li Osasuna izdržati je navijači Barce očekuju tešku ofenzivu unatoč igraču manje…