NAVIJAČI HAJDUKA BIJESNI: Jesu li Splićani večeras pokradeni?

Hajduk Split i Vitoria Guimaraes večeras igraju prvu utakmicu trećeg pretkola UEFA-ine Konferencijske lige, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0.

Vidjeli smo vrlo zanimljivo poluvrijeme, a navijači Hajduka smatraju kako je sudac trebao barem jednom pokazati na bijelu točku za njih. Naime, u 36. minuti Grgić je primio loptu na gol-aut-liniji pet metara od gola, izgledalo je kao da ga je srušio Ogawa, no ništa neće biti od kaznenog udarca. Podsjetimo, nema VAR-a u trećem pretkolu Konferencijske lige.

Pred kraj prvog dijela još jedna sumnjiva situacija. Brani Varela Livaji odličnu priliku. Dobio je napadač Hajduka loptu nakon greške Vitorije, bio je sam na 16 metara i pucao po sredini gola te je golman Vitorije odbio tu loptu u korner.

Igrači Hajduka odmah su okupili glavnog suca, ali on je ostao pri svojoj odluci…

KAOS U MARSEILLEU: POGLEDAJTE ŠTO SU IGRAČI MARSEILLEA NAPRAVILI TUDORU!