NAVIJAČI PLAČU ZA BILIĆEM: Trećeligaš izbacio West Bromwich iz Kupa!

West Bromwich neće po dobrome pamtiti šesnaestinu finala engleskog FA Kupa. Naime, već su se oprostili od tog natjecanja.

Bivši klub našeg Slavena Bilića trebao je imati naizgled jednostavan posao na gostovanju kod engleskog trećeligaša Blackpoola. No, ovaj klub se pokazao kao tvrd orah. Štoviše, čak su dva puta imali vodstvo ali WBA se nekako vraćao.

Domaćin je poveo u 40. minuti preko Yatesa, a na 1:1 poravnava Ajayi na samom početku drugog dijela. U 66. minuti pogađa Gary Madine za novo vodstvo niželigaša ali stvar spašava Pereira koji uspješno realizira udarac s bijele točke.

U produžecima rezultat se nije mijenjao pa se otišlo na jedanaesterce gdje uspješniji bio Blackpool. Završilo je 3:2, a treba istaknuti kako je WBA imao čak tri neprecizna pucača. Također dodajmo da je cijeli susret odigrao Filip Krovinović.

Hrvat navodno nije u planovima novog trenera ‘Big Sama’ te bi trebao pronaći novi klub u ovom prijelaznom roku. Zasad se spominje PAOK…