NAVIJAČI SU ZABRINUTI: Bayern Munchen kiksao u prvom kolu Bundeslige!

Apsolutni vladar njemačke Bundeslige, Bayern Munchen, nije najbolje otvorio novu sezonu. Naime, bavarski gigant remizirao je 1:1 kod Borussije M’gladbach.

Domaćin je poveo u desetoj minuti preko sjajnog francuskog napadača Alassanea Pleaje. No, pred kraj prvog dijela ukazao se poljski stroj za golova. Naime, Robert Lewandowski zabio je u 42. minuti za 1:1. To je bio rezultat s kojim se otišlo na odmor.

U drugom dijelu nismo vidjeli golove iako je Bayern bio konkretniji ali do gola nisu došli. Dodajmo kako je za Bayern u prvih 11 krenuo mladi hrvatski branič Josip Stanišić koji je igrao na poziciji desnog beka. Igrao je sve do 82. minute, a onda je u igru ušao Bouna Sarr.

Ujedno ovo je bio debi novog trenera Juliana Nagelsmanna koji još uvijek ne zna za pobjedu kao trener Bayerna! Naime, njemački prvak nije osjetio slast pobjede u pripremnim utakmicama pa su tako upisali čak tri poraza i jedan remi.

Navijači su zbog toga jako zabrinuti ali uprava vjeruje kako će uskoro krenuti pravi stroj koji će mljeti sve pred sobom…