NAVIJAČI TRAŽE NJEGOV ODLAZAK: Thiago Silva plače nakon poraza, a pogledajte što izvodi zvijezda koju su platili 35 milijuna eura!

Manchester City svladao je Chelsea u polufinalu FA Kupa s minimalnih 1:0. Jedini pogodak postigao je Bernardo Silva, i to u 84. minuti.

‘Građani’ su branitelji naslova u ovom natjecanju, a u finalu će igrati protiv boljeg iz susreta Coventrya i Manchester Uniteda. Finale je na rasporedu 25. svibnja na kultnom Wembleyu u Londonu.

Navijači, a i većina igrača Chelseaja, bili su neutješni zbog poraza jer ovo im je trenutno bio jedini način da se dočepaju Europe. Naime, ‘Plavci’ su trenutno na katastrofalnom devetom mjestu u prvenstvu, a šesto mjesto koje vodi u Konferencijsku ligu bježi im svega tri boda. Peto mjesto koje drži Tottenham pak je nedostižno jer Spursi imaju ogromnih 13 bodova prednosti.

A osim tih podataka, navijače je naljutio 22-godišnji Noni Madueke. Njega je kamera ulovila kako se smije i zabavlja s igračem pobjedničke momčadi Jackom Grealishom.

Sporni video pogledajte ovdje.

“Razlika među generacijama u jednom videu”, “Potjerajte ga!”, “Legenda Thiago Silva plače, a ti bijedniče umireš od smijeha”, “Ovo je besramno”, “Odvratno!”, komentiraju navijači Chelseaja na društvenim mrežama.

Madueke je u Chelsea stigao u siječnju prošle godine iz PSV-a za 35 milijuna eura. Ove sezone je odigrao 27 utakmica i zabio šest golova. Protiv Cityja je jučer zamijenjen u 80. minuti.