NAVIJAČI U NEVJERICI: Pogledajte što je danas prosula Barcelona!

Veliki Xavi vratio se u Barcelonu ali na debi će još malo pričekati. Barca je danas gostovala kod Celte Vigo u nadi kako će prekinuti negativni niz od tri utakmice bez pobjede. No, u posljednjim trenucima utakmice ostali su bez važne pobjede.

Katalonski divo odigrao je 3:3 kod Celte Vigo u 12. kolu La Lige. Barcelona je na poluvremenu vodila 3:0, a u 96. minuti ostala bez pobjede. Ansu Fati doveo je goste u vodstvo u petoj minuti. U 18. minuti Sergio Busquets zabio je za 2:0, a u 34. Memphis Depay zabija za 3:0.

Celta je u drugom poluvremenu zaigrala puno bolje. U 52. minuti zabio je Iago Aspas za 1:3, a drugi gol postigao je Nolito u 74. minuti. Aspas je u 96. minuti pogodio za nevjerojatnih 3:3 na Balaidosu.

Bila je ovo prva utakmica Barcelona nakon otkaza Ronaldu Koemanu. Momčad je vodio privremeni trener Sergi, a od sljedeće utakmice na klupi Barcelone sjedit će Xavi Hernandez.

Dodatno loša vijest za Barcelonu je ozljeda Ansu Fatija. Fati se ozlijedio krajem prvog poluvremena i u bolovima napustio utakmicu.