NE MOŽE UVIJEK BITI SVE IDEALNO: Pogledajte što je Griezmann sinoć napravio našem Modriću!

Real Madrid i Atletico Madrid jučer su odigrali pravu ljepoticu u polufinalu španjolskog Superkupa. Naime, na susretu smo vidjeli čak osam pogodaka.

Branič Mario Hermoso doveo je Atletico u vodstvo već u šestoj minuti, ali u 20. i 30. ‘Kraljevi’ rade preokret preko svog obrambenog dvojca – Rudigera i Mendya. U 37. minuti novo izjednačenje donosi Antoine Griezmann. I treba priznati kako je to bio zaista fantastičan pogodak.

Griezmann je primio loptu na 35 metara od gola i s Lukom Modrićem na leđima. U trku je sačuvao loptu od čuvarevih nasrtaja i tako došao u zonu šuta. Modriću je tada u pomoć došao Antonio Rudiger, ali protiv Griezmanna u životnoj formi nema pomoći. Francuz je i Hrvata i Nijemca poslao u prazno piruetom i ljevicom promijenivši smjer svog trka i lopte.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GRIEZMANNOVU GOLČINU

U 78. minuti Rudiger postiže autogol, ali u 85. minuti Real spašava Carvajal. Tako je samo Nacho Fernandez ostao bez pogotka što se tiče Realove obrambene linije. A onda se otišlo u produžetke.

I kada se činilo kako ćemo gledati raspucavanje, u 116. minuti iskusni Stefan Savić postiže autogol. A konačnih 5:3 za Real postavlja omaleni Brahim Diaz u 122. minuti.