NEMA ČUDA U FRANCUSKOJ: Pogledajte pravu „makljažu“ nakon poraza Monaca u derbiju!

AS Monaco i braća Kovač ipak ove sezone neće kreirati senzaciju i osvojiti naslov prvaka u Ligue 1, poraženi su od Lyona 2:3. No, sezona nije završila jer se klub bori za ulazak u Ligu prvaka, aktualni su u francuskom Kupu pa se im tako svakako smiješi trofej na kraju sezone.

Klub iz Kneževine je rano poveo u 25. minuti golom ponajboljeg strijelca Kevina Vollanda, na kraju su se radovali gosti iz Lyona. U 57. minuti rezultat je izjednačio Memphis Depay, a iako je Lyon od 70. minute nakon isključenja Caquereta igrao s igračem manje, uspio je zabiti čak dva pogotka.

Najprije je za preokret na 1:2 zabio Marcelo u 77. minuti, zatim je Monaco poravnao golom kapetana Ben Yeddera iz kaznenog udarca četiri minute prije kraja. Ipak, zgoditkom mladog Cherkija, Lyonovo slavlje moglo je početi samo minutu prije kraja.

Živci su bili kratki kod razočaranih I frustriranih domaćih igrača pa je nastao kaos te je započela opća tučnjava poslije završetka susreta. Crvene kartone kod Lyona su zaradili De Sciglio i Marcelo dok su kod Monaco pocrvenili mladići Pellegri i Geubbels.

U BARCI JEDVA DOČEKALI: PJANIĆ PRIHVATIO PONUDU TALIJANSKOG VELIKANA!?

SLUŽBENO PRIOPĆENJE: DINAMO SE OČITOVAO O ODLASKU TRENERA DAMIRA KRZNARA!