NEMA MODRIĆA, NEMA POBJEDE: Real Madrid kiksao u prvenstvu!

Aktualni europski i španjolski prvak Real Madrid prekinuo je svoj pobjednički niz u domaćem prvenstvu. Naime, večeras je na Santiago Bernabeu došla Osasuna koja je iščupala vrijedan bod.

Utakmica je završila remijem 1:1. ‘Kraljevi’ su poveli u 42. minuti preko Viniciusa Juniora, a na samom početku drugog dijela ukazao se Kike Garcia koji zabija za 1:1. Do kraja utakmice vidjeli smo veliku dominaciju Realovaca ali do pobjede ipak nisu došli.

Prvaci su imali čak 20 udaraca prema vratima gostiju uz 64% posjed lopte. Pravi show vidjeli smo pred kraj utakmice. Naime, u 79. minuti kazneni udarac nije iskoristio Karim Benzema koji pogađa prečku, a samo dvije minute poslije isti igrač zabija gol ali se aktivirao VAR koji ga poništava zbog zaleđa.

Ovim remijem Real se izjednačio na tablici s Barcelonom te sada obje ekipe imaju po 19 bodova. U sljedećem kolu Barca će ugostiti Celtu Vigo dok Realovci gostuju kod Getafea.

Inače, danas na terenu nije bilo Luke Modrića koji je bio odsutan zbog lakše ozljede. Trener Reala, Carlo Ancelotti, potvrdio je kako će kratko izbivati s terena zbog te ozljede.