NEMOJTE LJUTITI LAVA: Pogledajte kako je Ibrahimović zagalamio na suigrača nakon što je Milan primio gol

Nogometaši Fiorentine nanijeli su prvi poraz Milanu u ovoj sezoni Serie A. Milanu su remi i pobjeda donosili prvo mjesto ljestvice Serie A, no u Firenci je slavila domaća momčad i to rezultatom 4:3.

Fiorentina je povela nakon pogreške gostujućeg vratara Cipriana Tatarusanua u 15. minuti. Lakši dio posla napravio je Alfred Duncan koji je samo trebao pospremiti loptu koja je ispala iz ruku Tatarusanua nakon što je htio uhvatiti poslije ubačaja iz kuta.

Nije Milanu pomogla ni loša reakcija Mattea Gabbije (22) koji je pokušao graditi Duncana koji je iza njegovih leđa udario loptu i poslao je u gol.

Mladi Gabbia je potom dobio lekciju od Zlatana Ibrahimovića. Ibrahimović se nalazio u blizini i kada je vidio pogrešku kolege iz obrane, počeo je galamiti na njega raširenih ruku.  ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Gabbiji je ovo bio drugi meč od prve minute za Milan ove sezone. Zbog ozljede ligamenata propustio je posljednjih nekoliko mjeseci.

SKANDAL U KVALIFIKACIJAMA: FIFA ĆE MOŽDA PONIŠTITI OVU UTAKMICU!?