NESLAVNI REKORD: Hrvatski veznjak ušao u igru pa ekspresno pocrvenio nakon samo dvije minute!

Malo je reći da je hrvatski veznjak Ivan Šunjić imao loš dan na poslu. Njegov Birmingham igrao je 3. kolo engleskog FA kupa protiv Blackburn Roversa a bivši Dinamov prvotimac je završio na tuširanju prije nego što se pošteno oznojio.

Birmingham je vodio već od četvrte minute pogotkom Crawleya te tu prednost zadržao sve do 60. minute kada je upravo Šunjić skrivio najstrožu kaznu i odmah pocrvenio. Hrvat je ušao u igru samo dvije minute kasnije i ni u snu se nije mogao nadati da će ovako završiti nastup. U igri je proveo samo 160 sekundu i to je najbrži crveni karton u FA kupu u zadnje četiri godine.

Armstrong je poravnao na 1:1 iz penala, ali su se domaći ipak uspjeli dokopati pobjede u 90. minuti zgoditkom Bela. Donedavni mladi reprezentativac karijeru je započeo u Lokomotivi pa se nakon toga dokazao u hrvatskom prvaku Dinamu.

Mnogi su se iznenadili kad je otišao igrati u Championship, dosada je za novi klub skupio 25 utakmica u prvenstvu i zabio dva gola. Trenutno se nalaze na tek 18. mjestu engleske druge lige.