NESRETNA VEČER: Morata zabio Barci hat-trick, poništena mu sva tri gola!

Juventus je kod kuće igrao s Barcelonom u derbiju drugog kola Lige prvaka i izgubio je 2:0. Katalonci su poveli golom Dembelea u 14. minuti, a za konačnih 2:0 je zabio Messi par minuta prije kraja s bijele točke. (index.hr)

Juventus je čak tri puta tresao mrežu gostiju, ali niti jedan gol mu nije priznat. Sva tri puta je u glavnoj ulozi bio Alvaro Morata. Španjolac je odmah u 15. minuti zabio, ali je sudac Danny Makkelie uz pomoć VAR sobe poništio gol nakon zaleđa. Morata je zabio i u 31. minuti, ali je Makkelie i taj gol poništio zbog zaleđa.

Treći put je nesretni napadač Stare dame probio Neta u 56. minuti, ali mu je sudac uz asistenciju VAR-a opet poništio gol zbog nedozvoljene pozicije.

Morata je tako postao prvi igrač u povijesti Lige prvaka kojem su poništena čak tri gola u jednoj utakmici. Ipak, treba reći da su sva tri gola Morate opravdano poništena.