NEŠTO NE ŠTIMA: Francuzi žestoko kritizirali Ćaletu-Cara

Duje Ćaleta-Car postao je član Olympique Marseilla prošlog ljeta nakon što je Hrvatska osvojila drugo mjesto na Svjetskom prvenstvu. Poznati francuski klub iskeširao je oko 20 milijuna eura austrijskom Salzburgu, ali Duje se baš nije iskazao, barem tako tvrde tamošnji mediji.

Mladi (23) stoper slavnog francuskog kluba bio je jedan od najgorih igrača u porazu svog kluba (3:1) kod Amiensa u prvoj utakmici devetog kola Ligue 1.

Domaćini su poveli golom Aleesamija u 11. minuti. Izjednačio je Benedetto u 23. Pet minuta prije kraja poluvremena Ćaleta-Car povlači Guirassyja u kaznenom prostoru zbog čega dobiva žuti karton, a suparnici penal. Igrač koji je izborio kazneni udarac uspješno ga je izveo, a konačan rezultat postavlja Mendoza u sudačkoj nadoknadi.

“Platili za njega silan novac, a dečko je nula”

L’Equipe je mladog Hrvata istaknuo i kritizirao, ali korak dalje otišao je Pierre Menes, novinar Canal+, koji se nije libio iznijeti svoje pravo mišljenje o Ćaleti-Caru na Twitteru.

“Iznenađujuća pobjeda Amiensa kojeg je Elsner preporodio. Obrana Marseillea? Mandandino neobjašnjivo lutanje na golu. A tek Ćaleta-Car? Pa, Zubizarreta (op. a. sportski direktor kluba) platio je za njega bogatstvo, a dečko je teška nula”, prenosi index.

VRIJEME JE ZA PROMJENU: EVO TKO ĆE POSTATI NOVI TRENER BARCELONE!

KAKVA MAGIJA: Modrić zabio jedan od najljepših golova u karijeri