NESTVARNE SCENE NA GRČKOM DERBIJU: Trener AEK-a se potukao s igračem PAOK-a!

PAOK je na domaćem terenu slavio protiv AEK-a 3:2 u sklopu 34. kola prvenstva Grčke. Bila je to luda utakmica u kojoj su domaćini slavili nakon preokreta u posljednjih deset minuta, a nakon završetka susreta trener gostiju Matías Almeyda ušao je u sukob s igračem PAOK-a i nastao je potpuni kaos na terenu.

AEK ostaje vodeći s četiri boda prednosti u odnosu na Panathinaikos, koji je danas kiksao i izgubio kod kuće od Arisa 0:1, te u odnosu na PAOK, koji ima utakmicu manje. Ako PAOK pobijedi u zaostaloj utakmici protiv Olympiacosa, u zadnja dva kola će se ući uz prednost AEK-a od jednog boda.

Domaćini su već u trećoj minuti utakmice došli u vodstvo, a strijelac je bio 21-godišnji Giannis Konstantelias. Gosti se u egal vraćaju nakon samo šest minuta zahvaljuujći pogotku Meksikanca Orbeilna Pinede. Mreže su potom mirovale sve do 75. minute utakmice, kada Domagoj Vida zabija za AEK nakon ubačaja iz slobodnog udarca. Vida je gol burno proslavio i činilo se da je AEK napravio ogroman korak prema naslovu prvaka.

Međutim, onda kreće ludi preokret domaćina. Prvo je u 81. minuti svoj drugi gol na utakmici zabio Konstantelias, a u 90. minuti za erupciju oduševljenja i konačnih 3:2 zabija Španjolac Joan Sastre. Po završetku utakmice bilo je tenzija s obje strane, a trener AEK-a Almeida se potukao s Taisonom, ofenzivcem PAOK-a, te se stvorila velika gužva pred tunelom. Srećom, situacija se nekako smirila.

SUKOB NAKON KRAJA UTAKMICE MOŽETE POGLEDATI OVDJE.