NESTVARNI KIKS: Novopečeni prvoligaš razbio AC Milan!

Večeras se u talijanskoj Serie A dogodila jedna od najvećih senzacija u posljednjih desetak godina. Spezia je srušila veliki AC Milan!

Prvih 45 minuta završilo je bez golova uz blagu dominaciju domaće Spezije. No, onda pravi show novopečenog prvoligaša. U 56. minuti nakon sjajne akcije zabija kapetan Giulio Maggiore, a onda za deset minuta poslije na 2:0 postavlja Simone Bastoni.

Milan je pokušavao izmjenama ali Spezia je odigrala fantastičnu utakmicu. Imali su čak 14 udaraca prema vratima Milana, dok Ibrahimović i društvo nisu imali ni jedan udarac u okvir vrata!

Sudeći prema komentarima pojedinih navijača Milana, ovo je definitivno najgora utakmica njihovih ljubimaca ove sezone.

U ranijim terminima dvoboj bez golova odigrali su Torino i Genoa dok je Napoli kod kuće svladao Juventus 1:0 (Insigne). Sutra će veliku priliku imati Inter koji će ugostiti Lazio. U slučaju pobjede preskočit će Milan na tablici Serie A.

U sljedećem kolu se igra derbi između Milana i Intera, a taj dvoboj na rasporedu je 21. veljače.