NESTVARNI PEH: Nesretna nogometašica za pola sata zabila tri autogola!

Meikayla Moore dobro je poznato ime ako ste veliki fan ženskog nogometa. 25-godišnja nogometašica Novog Zelanda i Liverpoola jučer je postala viralna iz vrlo bizarnog razloga.

Naime, Novi Zeland jučer je igrao dvoboj ‘SheBelieves Kupa’ protiv moćne ekipe SAD-a. Amerikanke su slavile s visokih 5:0, ali ono što se dogodilo u prvom poluvremenu vjerojatno se nikad nije dogodilo u povijesti nogometa.

Meikayla je do 36. minute postigla Hat Trick, ali u vlastitu mrežu! Nesretna Moore je prvi autogol zabila već u 5. minuti igre tako što je jedan centaršut s lijeve strane nogom skrenula u vlastitu mrežu. Nije dugo trebalo čekati na novi gol Moore, ali za SAD. Samo minutu kasnije Moore je glavom nakon jednog ubačaja prevarila svoju vratarku i zabila svoj drugi autogol.

Nesretni golovi su ostavili traga na Moore koja je očito bila potresena time pa je u 36. minuti opet pogriješila i tako kompletirala hat-trick autogolova.

Nesretna Moore je nakon par minuta i zamijenjena, a ovu će utakmicu jako dugo pamtiti. Amerikanke su pak u drugom dijelu bile nešto manje efikasne od Moore, ali uspjele su dodati još dva u mrežu Novog Zelanda i slaviti s visokih 5:0.

TV PRAVA HNL-A PRODANA ZA 60 MIL. KUNA GODIŠNJE? EVO TKO BI TREBAO PRENOSITI UTAKMICE