NESVAKIDAŠNJI PEH: Hrvat u samo sedam minuta zabio dva autogola!

Hrvatski nogometaš Ante Kulušić koji trenutno igra u redovima turskog kluba Ankaragucua neće ovaj petak pamtiti po najboljem. Kulušićev klub izvukao je bod protiv vodeće momčadi turskog prvenstva Bešiktaša, no on je u utakmici koja je završila 2:2 zabio čak dva autogola.

Krajem prvog poluvremena Kulušić je loptu u svoj gol nesretno ubacio nakon jednog centaršuta, a situacija iz 52. minute još je komičnije izgledala. Hrvatski stoper bacio se na loptu i u maniri pravog centarfora zabio loptu u kut mreže, ali – krive.

Srećom, njegovi suigrači imali su dovoljno snage da se vrate u u utakmicu. Paintsil je zabio dva pogotka u nastavku utakmice, oba s bijele točke te tako osigurao bod Ankaragucuu.

Inače, spomenuti Kulušić ima 34 godine i nekadašnji je igrač Šibenika i Rijeke, a većinu karijere proveo je u Turskoj.

Vodeći Besiktas sada ima 71 bod, pet više od drugog Fenerbahcea, a devet više uz utakmicu više od trećeg Galatasaraya, dok je Ankaragucu 14. sa 37 bodova.