NEUNIŠTIVI IBRA JUČER JE OPET ZABIO: Ovako je izgledalo Zlatanovo koljeno prije samo tri mjeseca!

Milan je u trećem kolu Serie A pobijedio Lazio 2:0. Osim hrvatskog ofenzivca Ante Rebića, jedan od ključnih igrača je (opet) bio Zlatan Ibrahimović.

Neuništivi Ibra

Milan nakon tri prva kola Serie A ima stopostotni učinak. Jučer je svladao Lazio s 2:0, a jedan od najzapaženijih je bio Ante Rebić. On je asistirao u 45. minuti Rafaelu Leaou za vodstvo, a u 67. minuti je namjestio gol Zlatanu Ibrahimoviću.

Ibri je ovo bio prvi pogodak nakon teške ozljede i tromjesečne rehabilitacije. Naime, Zlatan je 19. lipnja morao na artroskopski zahvat na lijevom koljenu nakon što se ozlijedio u utakmici protiv Juventusa početkom svibnja. Samo 87 dana kasnije opet je zaigrao i zabio.

Neuništivi Ibra je nakon utakmice na Instagramu objavio dvije fotografije. Na prvoj je slika koljena od 19. lipnja, a na drugoj jučerašnja proslava pogotka na San Siru protiv Lazija. A gotovo mu je 40 godina…