NEVIĐENO PONIŽENJE: Pogledajte kakvu sramotu je doživjela Njemačka!

Ovih dana gledamo reprezentacije na djelu, a danas smo osim dvoboja naših Vatrenih mogli vidjeti okršaj između Njemačke i Nizozemske.

Njemačka je bila golemi favorit uoči dvoboja, ali to je opravdala samo u prvom poluvremenu. U vodstvo ih je doveo Gnabry, i to već u devetoj minuti. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

No, izabranici Joachim Lowa u drugom dijelu primili su čak 4 pogotka! U 59. minuti rezultat je izjednačio De Jong, novo pojačanje Barcelone. Nizozemci su nako ntoga došli i do vodstva preko autogola njemačkog stopera Jonathan Teha. Ipak, u 73. minuti rezultat izjednačava Kroos pogotkom iz jedanaesterca.

I onda novi šok za domaću publiku. U 79. minuti Nizozemce u novo vodstvo dovodi Donyell Malen, a sudačkoj nadoknadi konačnih 4:2 postavlja Wijnaldum, nogometaš Liverpoola.

Zanimljivo, na vrhu tablice je Sjeverna Irska koja ima maksimalni učinak u četiri utakmice. Njemačka je na drugoj poziciji sa tri boda manje, a Nizozemci su sada na šest. Bjelorusija ima tri boda dok je Luksemburg bez bodova.

PA DOBRO ŠTO SE TO DOGAĐA? PODATAK S UTAKMICE SLOVAČKA-HRVATSKA NATJERAT ĆE VAS NA SUZE!