NEVIĐENO UNIŠTAVANJE: Pogledajte što Dinamo radi Rijeci na Rujevici!

Ranije danas vidjeli smo čak pet golova u derbiju Hajduka i Osijeka, a od 17:30 započela je utakmica između Rijeke i Dinama. Može se reći da nakon 30 minuta na terenu postoji samo Dinamo Zagreb…

Modri su već poveli u 14. minuti nakon velike pogreške Rijeke, a zabio je Luka Ivanušec. Samo četiri minute poslije rezultat povisuje Mislav Oršić. No, Dinamo tu ne staje pa tako u 20. minuti treći gol postiže Petar Stojanović. A u 26. minuti Oršić postiže svoj drugi pogodak na utakmici, a na semaforu stoji Rijeka – Dinamo 0:4.

Hrvatski prvak tako je postigao čak 4 gola u samo 12. minuta. Plavi stroj melje i melje…

RIJEKA: Prskalo – Kvržić, Escoval, Župarić, Mamić – Halilović, Lepinjica – Lončar, Andrijašević, Gorgon – Čolak

DINAMO: Livaković – Leovac, Perić, Dilaver, Stojanović – Moro – Oršić, Olmo, Ivanušec, Kadzior – Petković