NEVJERICA U MADRIDU: Real ponovno teško kiksao u španjolskom prvenstvu!

Aktualni španjolski prvak Real Madrid poražen je na domaćem terenu od Alavesa (1:2). Kraljevski klub je tako doživio treći poraz u La Ligi, nakon Cadiza i Alaves se vraća kući s punim plijenom. Poslije uvjerljive pobjede u Ligi prvaka, Real je opet posrnuo, Zidane sigurno ne može biti zadovoljan s ovakvom situacijom.

Gosti su poveli u petoj minuti iz kaznenog udarca nakon što je Nacho neoprezno igrao rukom, siguran je s bijele točke bio Lucas Perez. Dodatni problemi za Real su stiglu nakon pola sata igre jer je Eden Hazard napustio igru zbog ozljede, još nije poznato koliko će izbivati s terena, zamijenio ga je Rodrygo.

Alaves je udvostručio prednost na početku drugoga dijela, Joselu je bio strijelac nakon što mu je Courtois praktički asistirao, kiks belgijskog vratara je odnio nade u pozitivan rezultat. Pokušavao je Zidane mijenjati i tako razdrmati momčadi, Luka Modrić je igrao do 70. minute, domaći nisu uspjeli izvesti preokret. Casemiro je samo smanjio zaostatak četiri minute prije kraja.

Kraljevi su nakon neočekivanog poraza na četvrtom mjestu ljestvice, iduće kolo gostuju kod Rakitićeve Seville koja im puše za vratom.