NEVJEROJATNA SENZACIJA: Španjolski trećeligaš izbacio Real iz Kupa!

Apsolutno senzacionalne vijesti dolaze iz španjolskog nogometa. Naime, tamošnji trećeligaš CD Alcoyano izbacio je Real Madrid iz 1/16 finala španjolskog Kupa!

U regularnom dijelu rezultat je bio 1:1. ‘Kraljevi’ su poveli pred kraj prvog dijela preko braniča Eder Militaoa i navijači su bili uvjereni kako će do kraja odraditi posao u drugom poluvremenu ali tamo se dogodio pravi šok. U 80. minuti Jose Solbes pogađa za veliko izjednačenje i odlazimo u produžetke.

Pogodak odluke pao je u 115. minuti, a junak je postao 30-godišnji veznjak Juanan Casanova. Da stvar bude još luđa ovaj trećeligaš je samo pet minuta ranije ostao s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Ramon Lopez. Nestašni igrač Alcoyana u samo sedam minuta je dobio dva žuta kartona.

Može se reći kako je Real podcijenio maleni klub, ali večeras su ipak igrali: Marcelo, Eder Militao, Odriozola, Valverde, Casemiro, Isco, Lucas i Junior Vinicius. Zidane je poslije na teren poslao Hazarda, Asensija, Benzemu i Kroosa, ali bez učinka.