NEVJEROJATNA SUČEVA ODLUKA: Luka Modrić dobio direktni crveni karton!

U ovim trenucima igra se dvoboj između Celte iz Viga i Real Madrida. Utakmicu neće po dobrome pamtiti naš Luka Modrić…

‘Kraljevi’ su poveli preko Benzeme u 12. minuti nakon fantastične asistencije Garetha Balea. Da, dobro ste pročitali! Gareth Bale je započeo prvu utakmicu Reala u prvenstvu i prema svemu sudeći bi trebao ostati u klubu.

Celta je izjednačila u 44. minuti ali je taj pogodak poništen nakon intervencije famoznog VAR-a. Sudac je otišao pogledati sumnjivu situaciju i suđeno je zaleđe. Na odmor se otišlo s 0:1 Reala.

I onda šok za navijače Reala jer je crveni karton u 57. minuti dobio Luka Modrić! Izgledalo je kao sasvim normalan prekršaj koji bi možda bio sankcioniran žutim kartonom, ali sudac je pokazao crveni karton. No, Real je ipak povisio vodstvo u 61. minuti kada je pogodio Toni Kroos.