NEVJEROJATNA UTAKMICA: Pogledajte što je sve sudac morao napraviti na susretu između Osijeka i Hajduka

U ovim trenucima igra se veliki derbi između Osijeka i Hajduka, a nakon 45 minuta u Gradskom vrtu rezultat je 0:0.

Osječani su zaprijetili već u trećoj minuti. Mierez je pucao iz velike blizine nakon ubačaja Čeberka, obranio je Kalinić. Zajedničkim su snagama Melnjak i Kalinić zatim to očistili. Odmah nakon toga požutio je Kristijan Lovrić, kojeg će kasnije spasiti VAR.

A u 17. minuti sudac Fran Jović pokazao je na bijelu točku za Hajduk. Krovinović je pao u duelu sa Žaperom, a igrači Osijeka su žestoko negodovali dok je Jović nakon provjere VAR-a ipak odlučio poništiti odluku. I onda još jedna ludnica, ovog puta u 30. minuti.

Naime, Jović je odlučio pokazati drugi žuti karton Lovrić, ovog puta zbog simuliranja. Jović je pregledao snimku, poništio crveni karton i dosudio kazneni udarac za Osijek. Ferro je dobio žuti karton zbog prekršaja na Lovriću.

No, udarac s bijele točke nije realizirao Mijo Caktaš koji je išao s nekim pokušajem panenke…

TO SE ZOVE POJAČANJE: HAJDUK SPLIT DOGOVORIO DOLAZAK HRVATSKOG REPREZENTATIVCA!