NEVJEROJATNE SCENE IZ ITALIJE: Igrač Bologne se usred utakmice sukobio sa svojim trenerom Mihajlovićem

Nevjerojatne scene u Italiji. Bologna je vezala drugu pobjedu u Serie A, ovog puta kod Leccea 3:2, ali je utakmicu obilježio sukob Garyja Medela i njegovog trenera Siniše Mihajlovića.

Prgavi Čileanac najprije se u finišu poluvremena sukobio s igračem Leccea, nakon čega je prišao i Mihajlović i pokušao ih razdvojiti jer je Medel imao već žuti karton. Međutim, Medel se totalno pogubio u bijesu odgurnuo svog trenera, koji je proteklih mjeseci vodio veliku bitku s leukemijom.

Verbalni sukob među njima se nastavio i po nastavku igre, pa je Mihajlović pozvao igrača na zagrijavanje i spremao izmjenu. Uslijedio je odmor na poluvremenu, a nakon svega je Medel izašao na teren i u drugom dijelu te odigrao utakmicu do kraja.

Nije poznato što se dogodilo u svlačionici, ali je Bologna na kraju slavila uz dva gola Orsolinija i Soriana, a domaći uspjeli u finišu susreta tek ublažiti poraz preko Babacara i Fariasa.

Brescia je golom Marija Balotellija vodila 1:0 u Parmi sve do sudačke nadoknade, a onda joj je već viđenu pobjedu u borbi za opstanak oduzeo Grassi golom glavom nakon ubačaja s desne strane.

TOLIKO GA CIJENE: REAL MADRID ĆE MODRIĆU NAKON KARIJERE PONUDITI OVAJ POSAO!

JESTE LI GA IKAD VIDJELI OVAKO LJUTOG? Boban žestoko spustio igračima Milana!