NEVJEROJATNI KIKS: Real u Madridu izgubio od Girone, a evo kad su gosti posljednji put upisali pobjedu!

Prva današnja utakmica La lige i odmah nevjerojatno iznenađenje. Girona je na Santiago Bernabeuu srušila Real Madrid 2:1!

Još više fascinira da se dogodio prijelaz iz 1 u 2 što je gotovo pa sigurno najveći mogući koeficijent koji se može pronaći u kladionicama. Real je poveo u 25. minuti preko Casemira, a asistirao mu je kolega iz veznog reda, Toni Kroos.

No, u drugom poluvremenu dogodio se pravi šok. Sergio Ramos u 64. minuti igrao je rukom u 16-ercu, a jedanaesterac za goste uspješno je realizirao Christian Stuani. Samo četiri minute kasnije gosti su pogodili prečku. Bio je to pokušaj napadača Portua. Ipak, isti taj igrač će u 75. minuti zabiti pogodak vrijedan tri velika boda za Gironu.

Dodajmo da je crveni karton u 90. minuti dobio kapetan Real Madrida, Sergio Ramos. Ni on sam ne zna koji je to po redu karton. Golemi udarac za ‘Kraljeve’ bio je izostanak Modrića koji nije mogao igrati upravo zbog žutih kartona.

Girona je ovom pobjedom barem nakratko kupila mir jer su preskočili čak dvije momčadi na tablici pa se nalaze na 15. mjestu. A ono što fascinira je njihova posljednja pobjeda u La Ligi. Ona se dogodila 25. studenog na gostovanju kod Espanyola! Nakon toga imali su 4 remija i čak 6 poraza!

Dodajmo kako je ovo prva pobjeda Girone na stadionu Real Madrida u povijesti. Ove sezone remizirali su na Nou Campu i Wanda Metropolitanu.