NEVJEROJATNI PEH UOČI UNITEDA: PSG ostao bez još jedne zvijezde!

Nakon što je krajem prošle godine odrađen ždrijeb osmine finala Lige prvaka mnogi su vidjeli PSG kao golemi favorit protiv Manchester Uniteda. No, sada je priča posve drugačija!

PSG je danas odradio ligaški susret protiv Bordeauxa. Tuchel i njegovi momci slavili su s minimalnih 1:0 pogotkom Cavanija s bijele točke. Ali, kako sada stvari stoje, to će biti jako skupa pobjeda!

Naime, na poluvremenu utakmice iz igre je morao izaći upravo Cavani kojeg je zamijenio Mbappe. Urugvajski napadač uspješno je realizirao jedanaesterac u 42. minuti, ali ostatak poluvremena šepajući se jedva kretao po zelenom travnjaku.

Prve naznake nisu dobre i čini se kako će Cavani propustiti prvi dvoboj protiv Manchester Uniteda. Podsjetimo, Parižani su ranije ostali bez sjajnog Neymara koji bi se trebao vratiti tek početkom travnja. Manjak optimizma uoči dvoboja protiv Uniteda pokazao je i sam trener PSG-a, Tuchel:

“Moramo promisliti sve ispočetka uoči Uniteda. Kada se igrači poput Neymara i Cavanija ozlijede, to je jednostavno previše. To su kvalitetni igrači i jednostavno nemamo drugog Neymara ili Cavanija”, rekao je zabrinuti trener PSG-a.

KAKO VAS NIJE SRAM? NANTES JE UPRAVO NAPRAVIO NAJODVRATNIJI POTEZ U POVIJESTI NOGOMETA!

PA GDJE BAŠ TAMO? Domagoj Vida radi jedan od najčudniji transfera!