NEVJEROJATNI POTEZ: Pogledajte što je Bjelica napravio usred derbija protiv Dinama!

Zanimljivu utakmicu igraju Osijek i Dinamo u Gradskom vrtu u sklopu sedmog kola hrvatskog prvenstva. Modri su bolja ekipa na terenu.

Dinamo je poveo preko sjajnog Jakića koji je zabio u 33. minuti nakon asistencije Denija Jurića. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao, ali u 57. minuti moglo je doći do izjednačenja.

Naime, sudac Ivan Bebek svirao je penal za Osječane. Nakon duela Josipa Šutala i Ramona Miereza, Bebek je pregledao VAR snimku i dosudio jedanaesterac za domaćina. Loptu je na bijelu točku krenuo namještati najbolji Osijekov igrač Ramon Mierez, no uoči udarca, intervenirao je trener Nenad Bjelica.

Bjelica je pozvao k sebi Laszla Kleinheislera, koji je potom prenio odluku suigračima: penal neće pucati Mierez nego Marin Pilj. Mierez je nakon te odluke djelovao razočarano.

Udarac Pilja s bijele točke sjajno je pročitao Dinamov kapetan Dominik Livaković i tako svojoj momčadi vodstvo. Modri su kasnije autogolom Lončara povisili vodstvo na 2:0.

SLUŽBENO: DALIĆEV MILJENIK U REPREZENTACIJI OSTAO BEZ KLUBA!