NEVJEROJATNI SUSRET: Nigerija imala 4:0 pa uzeli bod protiv autsajdera!

Nigerija je u 3. kolu kvalifikacija za Afrički kup nacija remizirala protiv Sijera Leonea (4:4) iako je nakon pola sata igre vodila 4:0. Nigerijci su poveli golovima Iwobija (4′, 27′), Osimhena (21′) i Chukwuezea (29′), ali gosti se nisu predali.

Prvo je Quee u 41. minuti vratio nadu gostima i s rezultatom 4:1 otišlo se na odmor. Prava drama uslijedila je u posljednjih 20 minuta susreta. Kamara je u 72. minuti smanjio na 4:2 da bi osam minuta kasnije Bundu novim pogotkom za Sijera Leone nagovijestio uzbudljivu završnicu.

Za veliki povratak i bod svoje momčadi pogodio je Kamara svojim drugim golom koji je postigao u 86. minuti. Nigerija je bila veliki favorit i prije ovog susreta. Gostima su davane minimalne šanse, a kako je tek situacija izgledala nakon prvih pola sata? No, apsolutni autsajder se vratio i nakon zaostatka od 4:0.

No, Nigerijci neće previše plakati za ovim kiksom jer su i dalje prvi na tablici…