NEVJEROJATNO IZNENAĐENJE: Francuska na rukometnom Euru izgubila od potpunog autsajdera!

Nije trebalo dugo čekati za veliko iznenađenje na Europskom prvenstvu u rukometu. Zanimljivo, to nam je priredila Francuska!

Francuzi se nalaze u skupini D gdje su još Portugal, Bosna i Hercegovina te Norveška. Prvi protivnik Francuzima je bio Portugal koji u posljednje vrijeme bilježi jako dobre rezultate, ali ipak je Francuska bila golemi favorit.

Naime, koeficijent na Francusku je bio samo 1.10! A što mislite koliki koeficijent je bio na pobjedu Portugala? Nevjerojatnih 15! Da, dobro ste pročitali! Portugal je prvo poluvrijeme vodio 12:11, ali u drugom poluvremenu Karabtić i društvo samo su tri puta imali minimalno vodstvo od jedne razlike.

Portugal je pred kraj dodao gas više i tako zasluženo došli do velike pobjede koja će biti upisana kao velika senzacija u rukometnom svijetu…

NEVJEROJATNA GOLČINA: MODRIĆ ZABIO ČUDESNI GOL POPUT QUARESME!

HOĆE LI IZGUBITI EURO? ANTE REBIĆ JE DANAS DOBIO KATASTROFALNU VIJEST!

OVO MORATE VIDJETI: Messi i Felix se skoro potukli usred utakmice!