NEZAHVALNI NAVIJAČI: Rakitić će nakon ovoga sigurno napustiti Barcelonu!

Barcelona je jučer imala sjajnu priliku da ublaži nevjerojatno ispadanje iz polufinala Lige prvaka protiv Liverpoola. No, u finalu Kupa izgubili su od Valencije, pa tako ništa od dvostruke krune u ovoj sezoni.

Valenciju su do prednosti od 2-0 u prvom poluvremenu doveli Gameiro (21) i Rodrigo (33), a u nastavku je Messi (73) uspio samo smanjiti na konačnih 2-1.

Hrvatski veznjak, Ivan Rakitić, igrao je do 76. minute kada je zamijenjen, a umjesto njega ušao je Alena. Rakitić ovu utakmicu neće po dobrome pamtiti jer se baš i nije proslavio. Prema portalu ‘Whoscored.com’ naš veznjak dobio je slabiu ocjenu 6.6. Gori od njega bili su samo Arthur te bekovi Alaba i Semedo. Slab dan imao je i vratar Jasper Cillessen.

Prilikom izlaska sa terena ‘Raketa’ je pokazao kako nije zadovoljan s odlukom trenera Valverdea, dok neki smatraju kako je to napravio zbog nezadovoljstva jer je loše odigrao. Naime, Ivan je iskalio bijes na bočicama s vodom, a veliko nezadovoljstvo s onim što je pružio pokazali su navijači Barcelone putem društvenih mreža.

Navijači Barcelone poznati su kao vrlo razmaženi navijači koji brzo zaboravljaju uspjehe svojih ljubimaca pa su tako nakon sinoćnjeg poraza pokazali baš to lice. Većina smatra kako Valverde ne bi trebao biti trener Barcelone iduće sezone, a traže i dolazak nekoliko glavnih igrača. Nažalost, među njima se našao i naš Ivan.

Hrvatski veznjak već mjesecima pokušava izboriti novi ugovor, ali šanse za to sada su zaista jako male…

KOVAČ UZEO DVOSTRUKU KRUNU: BAYERN UZEO I KUP, ALI POGLEDAJTE KAKO JE NEUR SPASIO EKIPU! I TO DVA PUTA!