NIJE DOBRO POČELO: Nakon prokockana tri boda protiv Celte, Xaviju stigle loše vijesti!

Nevjerojatno, ali istinito. Barcelona je danas protiv Celte Vigo vodila 3:0, da bi se na kraju morala zadovoljiti i bodom.

Loše vijesti za Xavija

Barcelona je odigrala 3:3 kod Celte Vigo u 12. kolu La Lige. Na poluvremenu je vodila 3:0, a u 96. minuti ostala bez pobjede.

Katalonci su poveli u petoj minuti pogotkom Ansu Fatija, a zabijali su još i Sergio Busquets i Memphis Depay. Na žalost, sve je to prokockano u drugom poluvremenu, pa je Celta dvama pogotcima Aspasa i jednim Nolita došla do 3:3.

Momčad Barcelone je danas vodio privremeni trener Sergi, a od sljedeće utakmice na klupi Barcelone sjedit će Xavi Hernandez. Na žalost, Xavi je danas saznao dvije loše vijesti. Naime, mladi Ansu Fati, ponovo se ozlijedio. Podsjetimo, Fati je pauzirao od ljeta 2020. godine do kraja rujna ove godine, a čini se da se opet radi o ozbiljnoj ozljedi. Osim njega, ozlijedio se i Eric Garcia. Obojica su na poluvremenu morali izaći iz igre.