NIJE DUGO IGRAO: Protivnika udario kopačkom u lice i zaradio isključenje već u 11. minuti!

Sinoć smo bili svjedoci jednom od prljavijih poteza u europskim natjecanjima proteklih godina. Za njega je zaslužan napadač aktualnog turskog prvaka.

Nije dugo igrao

Za najprljaviji potez kola u Europa ligi pobrinuo se igrač Trabzonspora, Urugvajac Maximiliano Gomez. On je na gostovanju kod Monaca zaradio direktni crveni karton i to već u 11. minuti.

Naime, Gomez se našao u duelu s Monacovim veznjakom Mohamedom Camarom. Pri tom je Gomez pao na pod i u padu kopačkom udario Camaru po licu.

Nakon pregleda VAR-snimke gruzijski sudac Giorgi Kruašvili je bez zadrške Gomezu pokazao izravni crveni karton. S igračem manje Trabzonspor je izgubio 3:1.