NIKAD GORA BARCELONA: Pogledajte što je katalonski div danas prosuo u prvenstvu!

Nastavljaju se katastrofalni rezultati nekoć moćne Barcelone. Naime, katalonski div prvo je u utorak ispao iz Lige prvaka, a danas su kiksali kod Osasune.

Barca je unatoč brojnim izostancima bila veliki favorit na gostovanju kod Osasune, ali na kraju se piše remi 2:2. Xavi nije mogao računati na Albu, Braithwaitea, Depaya, Fatija, Pedrija, Roberta i Waguea. Otprije je poznato kako Aguero ne smije igrati zbog srčanih problema.

No, unatoč svemu Barca je povela u 12. minuti preko 19-godišnjeg veznjaka Nicoa. Prednost je trajala svega dvije minute kada se ukazao David Garcia koji domaćinu donosi izjednačenje. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

Na samom početku drugog poluvremena ukazao se novi 19-godišnjak kod Barce, koji se zove Abdessamad Ezzalzouli. Mladi Marokanac zabio je za novo vodstvo Barcelone No, u 86. minuti konačnih 2:2 postavlja Chimy Avila.

Ovim remijem Barcelona je ostala na očajnom osmom mjestu dok je Osasuna trenutno deseta…

TOTALNA FLEGMA: KONAČNO SE OGLASIO TOLIKO SPOMINJANI MARKO LIVAJA!