NIKAD NIJE ZNAO GUBITI: Evo što je Messi napravio nakon jučerašnjeg poraza od Rennesa!

U okviru 28. kola francuske Ligue 1 Paris Saint-Germain je poražen na domaćem terenu od Rennesa, rezultatom 0:2.

Pukla ljubav

Rennes je jučer priredio pravi šk domaćim navijačima na Parku prinčeva, pobijedivši PSG s 2:0.

Već prije same utakmice navijači Parižana su jasno dali doznanja o igrama najvećih zvijezda. Kada je službeni spiker izgovorio ime Lea Messija krenula je salva zvižduka.

Nakon nekoliko promašaja igrača PSG-a, u 45. minuti je Bourigeaud asistirao za Toko Ekambija koji pogađa za prednost gostiju. Odmah na početku drugog poluvremena, Ugochukwu je bio u ulozi asistenta, a Kalimuendo je postigao pogodak za 0:2.

Nakon utakmice svi igrači PSG otišli su pozdraviti navijače, no ne i Messi. Argentinac je, vidno ljut, žurno „pobjegao“ u svlačionicu.

I L’Equipe jutros piše o tome kako je pukla ljubav između Messija i navijača PSG-a. Ugovor mu istječe na ljeto, a pitanje je hoće li doći do nastavka suradnje…