NIŽELIGAŠKA POSLA: Bivši igrač Hajduka i Rijeke prijetio sucu – sukob eskalirao u opću tučnjavu!

Kako piše Dalmatinski portal, velika makljaža je obilježila utakmicu 15. kola 2. ŽNL Splitsko-dalmatinske između Trilja 2001 i Dalmatinca.

Verbalni sukob prerastao u tučnjavu

Jučer se u Trilju, u utakmici 15. kola 2. ŽNL Splitsko-dalmatinske između Trilja 2001 i Dalmatinca dogodio veliki incident.

U 88. minuti gosti su zabili pogodak za 0:1, na što je domaći trener Boško Anić počeo vrijeđati suca riječima: „Sudac majmune. Dočekat ću te iza utakmice.“ Naravno, sudac ga je zbog toga morao isključiti u 89. minuti.

Nakon toga, domaći je igrač Mario Bilonić udario nogom jednog od igrača gostiju, a isto je pokušao s još  dvojicom. Na to je reagirao gostujući igrač Nikola Marinović, ušavši na teren s klupe za pričuve kako bi se obračunao s Bilonićem.

Sudac je potom prekinuo utakmicu, a u teren je ušla nekolicina gledatelja koja se isto tako fizički obračunala sa svojim neistomišljencima.