NOĆNA MORA SE NASTAVLJA: Argentina opet kiksala, a evo što kaže Messi…

Argentina nakon dvije utakmice na Copa Americi ima samo jedan bod!  ‘Gaučosi’ su sinoć remizirali s Paragvajom 1:1…

ŠTO SE TO DOGAĐA?

Smiješno je kazati kako Argentinci nemaju igrače za velike rezultate, ali neke stvari očito ne funkcioniraju u reprezentaciji. Sinoć su mogli ugasiti tu blesavu vatru, ali opet se dogodio kiks.

Paragvaj je poveo u 37. minuti preko Richard Sancheza nakon što mu je sjajno asistirao Miguel Almiron. Ipak, u 57. minuti uspješno jedanaesterac realizira Lionel Messi, ali do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao. Zaista zvuči tužno kad vidimo da je Argentina u 180 minuta zabila samo iz penala.

Dvoboj je protekao u nekoj blagoj dominaciji Argentine, ali ništa konkretno. Sve to prokomentirao je Messi nakon utakmice:

“Iskreno, frustrirajuće je što nismo dobili ovu utakmicu, ali siguran sam da ćemo proći. Bilo bi previše da ispadnemo, osobito u ovom sustavu u kojem praktički tri reprezentacije idu dalje iz skupine. Sad moramo igrati na život ili smrt, a svi u svlačionici su maksimalno ozbiljno shvatili situaciju”, rekao je Messi.

Argentinci u 3. kolu imaju dvoboj protiv Katara koji je jučer s minimalnih 1:0 izgubio protiv Kolumbije. Mogu li gosti turnira napraviti još jedno iznenađenje na Copa Americi?

I HAJDUK SLAVI: EVO KOLIKO SU SPLIĆANI DOBILI OD VLAŠIĆEVOG TRANSFERA U CSKA!

A GDJE JE TU HRVATSKA? Evo tko gradi predivan nacionalni stadion!