NOĆNA MORA ZA HAJDUK: Evo koliko neće moći računati na Livaju!

Hajduk Split i Dinamo Zagreb jučer su odigrali ‘vječni’ derbi u sklopu 28. kola HNL-a. Gosti iz Zagreba upisali su minimalnu pobjedu 0:1 zahvaljujući pogotku Brune Petkovića.

Dinamo je ovom pobjedom preskočio Hajduk na tablici i sad ima pet bodova manje od Rijeke uz utakmicu manje. U sljedećem kolu Hajduk ima teško gostovanje kod Rijeke na Rujevici, dok će Modri igrati protiv Istre 1961.

Nažalost po Hajduk, u Rijeci gotovo pa sigurno neće biti kapetana Marka Livaje. Naime, kapetan Hajduka ozlijedio se u 54. minuti jučerašnjeg derbija. Najbolji igrač Hajduka se uhvatio za koljeno i bilo je jasno da više ne može. Mislav Karoglan je Livaju odmah zamijenio, a prve procjene govore o stanci između dva i tri tjedna.

Hajduk u srijedu na Poljudu čeka derbi s Dinamom u Kupu, a idući vikend ide na Rujevicu u 29. kolu SuperSport HNL-a. Hajduk će, kako stvari stoje, ta dva ključna derbija morati odigrati bez Livaje, a da stvar po Bijele bude još gora par minuta prije nego li se ozlijedio Livaja treći žuti karton je dobio Zvonimir Šarlija, kojeg neće biti na Rujevici.

KAKAV SHOW NAVIJAČA DINAMA NA RIVI: DINAMOVA HIMNA GRMILA S RAZGLASA GOTOVO POLA SATA!