Nogometaši Rijeke na teren su izašli s 11 pasa. Evo i zašto

Veliki derbi na Rujevici između Rijeke i Dinama završio je pobjedom gostiju 1:2, i to nakon velikog preokreta.

Riječani su poveli već u šestoj minuti preko Adama Gnezde Čerina nakon što mu je asistirao Issah Abass. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao, a onda smo u drugom dijelu vidjeli veliki preokret aktualnog hrvatskog prvaka.

Željko Kopić napravio je odličan potez kada je u igru ubacio napadača Emrelija. Naime, ovaj mu se odužio prvijencem u praktički savršenom trenutku zabivši gol u 79. minuti. A konačnih 2:1 postavlja kapetan Arijan Ademi u 86. minuti.

A uoči utakmice smo vidjeli lijepi potez domaćina. Nogometaši Rijeke na teren su u derbiju 30. kola HNL-a protiv Dinama izašli u društvu 11 pasa iz azila.

Tako su podržali akciju “Udomi me”, koju organizira riječko Društvo za zaštitu životinja. Cilj joj je, kako i samo ime kaže, pronaći dom psima iz azila.