NOGOMETNA MAGIJA: U La Ligi je sinoć pao pogodak sezone i to u 90. minuti!

U PRVOJ utakmici 10. kola španjolske La Lige, Osasuna i Granada su u Pamploni igrale 1:1. Ono o čemu će se još danima pričati je nevjerojatan pogodak igrača Granade.

Prava majstorija

Osasuna je sinoć povela u završnici prvog poluvremena golom Avile i taj je rezultat stajao na semaforu sve do 90. minute susreta. Tada na scenu stupa Angel Montoro, čiji je pogodak zaista prava majstorija.

Montoro je dobio loptu na 40-ak metara od gola, vidio je kako je golman Osasune Sergio Herrera daleko od linije i to je iskoristio. Preciznim udarcem Granadin je igrač poslao loptu u mrežu za izjednačenje rezultata i konačnih 1:1.

Osasuna je sada druga na ljestvici s 18 bodova, dva manje od vodećeg Real Sociedada. Granada je 17. sa sedam bodova.

Fantastičan pogodak Montora možete vidjeti OVDJE.