NOVI KIKS: Hajduku je bio preskup, a u Belgiji je postao glavni igrač kluba

Stipe Perica jučer je zabio dva gola za belgijski Mouscron protiv Standarda i svojoj momčadi osigurao velik bod u 2:2 remiju. Bio je to njegov peti pogodak u samo šest nastupa za belgijsku momčad u koju je ovog ljeta stigao na mala vrata i u prvih 10 utakmica odigrao samo 24 minute. (index.hr)

Oživio karijeru

Sve se promijenilo prije pet utakmica kada je njegova momčad igrala s Oostendeom, a Perica je ušao u zadnjih 25 minuta i s dva pogotka, baš kao i protiv Standarda, svojoj momčadi donio bod.

Tim pogocima ovaj 24-godišnji Zadranin kupio si je povjerenje trenera i javnosti pa je u sljedeće četiri utakmice bio nezamjenjiv i najbolji strijelac momčad.

Htio ga je Hajduk

Ranije ovoga ljeta Dalmatinski Portal pisao je o interesu Hajduka za Pericu, ali nije došlo do dogovora jer je, kako navodi isti medij, Perica bio preskup za Hajduk.

Hajduku baš na poziciji napadača već neko vrijeme nedostaje pravo ime, a umjesto Perice na Poljud je stigao Marin Jakoliš koji u dosadašnjih 117 nastupa u karijeri bilježi samo 17 zabijenih golova.

Nije potpuno jasno o kakvom se ugovoru radilo kada je pitanju Perica, ali teško je vjerovati da se radilo o iznosu većem od onog koji imaju najbolji igrači u Hajduku. Vjerojatnije je da je Hajduk odbila potencijalna odšteta koju bi Udinese tražio u slučaju transfera pa je tako Perica završio na posudbi u Mouscronu.

DOTAKNULI SU DNO: VELIKAN JE SVIJETU DAO RONALDA, A SAD JE PRVI PUT U POVIJESTI ISPAO IZ LIGE!