NOVI KIKS ROSSONERA: Milan opet razočarao na San Siru, titula je sve dalje!

Na kraju prve polovice sezone, talijanski gigant Milan je igrao sjajno i bio glavni favorit za osvajanje Scudetta. Piolijeva ekipa je oduševila talijansku javnost i bilježila izvrsne rezultate, Zlatan Ibrahimović je predvodio crno-crvene koji su kročili prema tituli.

Međutim, nastavak sezone nije donio puno toga dobroga, Mario Mandžukić je stigao tijekom zimskog prijelaznog roka ali zasada nije opravdao status pojačanja. Milan je ispao iz Europske lige od Manchester Uniteda, prvenstvo im je sve dalje a danas su kiksali na San Siru protiv Sampdorije (1:1).

Iskusni Fabio Quaglierela je doveo Ranierijeve dečke u vodstvo na početku drugog poluvremena, domaće je spasio mladi norveški talent Hauge zgoditkom u 87. minuti. Međutim, svi su svjesni kako je ovo veliki kiks, Inter trenutno ima dvije utakmice manje i pet bodova više.

Ukoliko mrski gradski rival pobjedi navečer Bolognu u gostima, Nerrazuri će pobjeći na velikih osam bodova prednosti.