NOVI PORAZ U LIGI NACIJA: Evo što to znači za Hrvatsku…

Hrvatska nogometna reprezentacija ipak nije mogla protiv moćnih Francuza. Aktualni svjetski prvak dobio je i drugu utakmicu protiv Hrvatske, ovog puta u Zagrebu na Maksimiru bilo je 2:1 za Mbappea i društvo.

Francuska je povela već u osmoj minuti preko Griezmanna koji je sjajno opalio prema vratima Livakovića. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao ali treba istaknuti kako je glavni sudac utakmice teško štetio Hrvatsku jer nije dosudio čisti udarac s bijele točke u 38. minuti kada je rukom u vlastitom 16-ercu igrao branič Mendy.

No, Vatreni su se vratili preko inspiriranog Vlašića koji je pogodio u 64. minuti. Ali, pred sam kraj utakmice ukazao se čudesni Mbappe koji je svojoj ekipi donio velika tri boda.

Stanje u skupini 3 sada je posve jasno, Hrvatska ne može ići na finalni turnir te nas očekuje prava borba za ostanak u Ligi A. Dobre vijesti dolaze iz Portugala gdje su aktualni europski prvaci razbili Švedsku 3:0. Dalićevi momci sada bi samo trebali ostati neporaženi u 5. kolu kada će igrati kod Švedske te će onda osigurati ostanak u elitnom razredu europskog nogometa.

Švedska i Hrvatska će igrati 14. studenog…