NOVI ŠOKOVI ZA HAJDUK: Gorica slavi pobjedu usred Poljuda!

Hajduk je upisao novi poraz u hrvatskom prvenstvu, nogometaši Gorice su slavili na Poljudu 2:4. U pravoj golijadi Goričani su uzeli sva tri boda uz čak dva kaznena udarca dosuđena za njih od strane glavnog suca Ivana Bebeka.

Gosti su poveli u šestoj minuti preko Dieyea, Hajduk je do kraja poluvremena uspio izjednačiti nakon lijepe akcije pogotkom Janija Atanasova. Početkom drugog poluvremena Kristijan Lovrić je precizan iz kaznenog udarca ali nakon još jedne dobre akcije Diamantakos donosi novo izjednačenje.

Ipak, tu nije bio kraj uzbuđenjima jer je dosuđen još jedan penal za velikogoričku momčad, najbolji igrač i strijelac Lovrić još jednom je bio uspješniji od Marina Ljubića, konačnih 2:4 je nakon kornera postavio Moro. Nakon Rijeke i Varaždina, ovo je treći poraz Bijelih u nizu, donijet će ovo nove tektonske poremećaje na Poljudu.

Gorici sjajno ide ove jesenske polusezone, upisali su devetu pobjedu te imaju četiri boda manje od vodećeg dvojca Dinama i Osijeka. Splitski klub je doživio već sedmi ovosezonski poraz i nalaze se na tek petom mjestu HNL-a.

Uskoro očekujemo i prve reakcije trenera Primorca ali i predsjednika Jakobušića nakon kraja jesenske polusezone. Neki će reći i bolje za Hajduk da je došla prvenstvena pauza…