ODLAZI IZ CHELSEAJA: Ovaj klub je odlučio kupiti Pašalića!

Hrvatski nogometaš, Mario Pašalić, već pet godina je član engleskog Chelseaja. No, prilike i toliko potrebnu minutažu morao je tražiti putem raznih posudbi pa je tako prošao već pet klubova ali sada će se napokon skrasiti. I to sasvim zasluženo.

Podsjetimo, Chelsea je kupio Pašalića u ljeto 2014. godine. Hajduk je za odštetu dobio 2,5 milijuna eura. Nije poznato jesu li Splićani dogovorili nekakav postotak od idućeg transfera. Mario je u ovih pet godina igrao za Elche, Monaco, Milan, Spartak Moskvu i Atalantu.

Kako piše ‘La Gazzetta dello Sport’ Atalanta je spremna Chelseaju isplatiti 15 milijuna eura kako bi hrvatski veznjak postao igrač talijanskog kluba. A ovo je sasvim logična odluka Atalante, talijanskog kluba koji iza sebe ima najbolju sezonu u povijesti. Naravno, upravo je Pašalić jedan od najzaslužnijih igrača za to.

Atalanta je osvojila treće mjesto u Serie A, a ispred njih samo su ostali Juventus i Napoli. Klub iz Bergama iduće sezone će tako zaigrati u Ligi prvaka, a vjeruje se kako će predsjednik kluba napraviti sve što je u njegovoj moći kako bi Atalanta iduće godine bila još jača.

Pašalić je ove sezone odigrao čak 42 utakmice, a pritom je postigao 8 golova i 6 asistencija. Posebno treba istaknuti pogodak Pašalića u 33. kolu na gostovanju kod Napolija. Bivši veznjak Hajduka u 80. minuti je donio Atalanti veliku pobjedu. Nakon toga odmah je poentirao protiv Udinesea u pobjedi 2:0, a postigao je i pogodak u posljednjem kolu protiv Sassuola.

ČARI NEKOG DRUGOG NOGOMETA: POGLEDAJTE NEVJEROJATNU TUČNJAVU NA UTAKMICI VETERANA U PREČKOM!

TRANSFER KARIJERE: Evo koji gigant je spremio ponudu za Rebića!