ODLIČAN KOMENTAR: Evo što je Guardiola poručio Messiju nakon poraza!

Sinoć smo u Ligi prvaka vidjeli najskuplju utakmicu u povijesti. U Parizu su se sreli francuski PSG i engleski Manchester City, dvojac koji danas drma u nogometnom svijetu. Za show se pobrinuo čudesni Lionel Messi koji je zabio prvi gol u dresu Parižana.

PSG je na svom stadionu slavio 2:0 protiv engleskog prvaka. Francuski doprvak poveo je već u osmoj minuti kada je zabio vezni igrač Idrissa Gueye. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

A onda stigao povijesni trenutak kada je Lionel Messi zabio drugi gol PSG-a u 74. minuti. On i Neymar napravili su fantastičan dupli pas, a onda je Argentinac neobranjivo pogodio za 2:0. To je Messiju prvijenac u dresu PSG-a, a gol je postigao u četvrtom nastupu.