ODLIČNE VIJESTI: Ishod dvoboja između Atalante i Šahtara će vas oduševiti!

Liga prvaka napokon je opet s nama. Prvo kolo smo vidjeli prije dva tjedna, a danas i sutra dolaze nova uzbuđenja. Po novom UEFA-inom rasporedu i danas smo vidjeli dvije utakmice koje su započele u 19:55.

Real Madrid je na svom stadionu iznenađujuće remizirao protiv Club Bruggea 2:2. ‘Kraljevi’ su tako uzeli samo bod u dvije utakmice. Nas je ipak više zanimao ishod dvoboja Atalante i Šahtara. Naime, Šahtar je slavio u posljednjim minutama na legendarnom San Siru. Ukrajinci su tako praktički eliminirali Atalantu koja će sada imati dvije utakmice protiv goropadnog Citya.

Atalanta je u 16. minuti dobila priliku iz jedanaesterca, ali Josip Iličić promašuje najstrožu kaznu. No, u 28. minuti za Atalantu pogađa Duvan Zapata. Ipak, u 41. minuti ukazuje se sjajni brazilski majstor Moraes koji poravnava rezultat. Za velika tri boda u 96. minuti pogodio je 20-godišnji izraelski napadač Manor Solomon.

Atalanta i Šahtar će tako ostati usamljeni na trećem odnosno četvrtom mjestu tablice dok su Manchester City i Dinamo ispred njih sa čak tri boda više. U idućem kolu Dinamo će u goste Šahtaru dok će City ugostiti Atalantu.