ODLIČNE VIJESTI ZA DINAMO: Evo što je West Ham večeras napravio Genku!

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb danas je izgubio u trećem kolu Europske lige 1:2 na gostovanju kod austrijskog Rapid Beča. Austrijanci su slavili golovima Grülla u 9. i Hofmanna u 34. minuti. Za Dinamo je zabio Oršić u 24. minuti. Krznarova momčad odigrala je utakmicu ispod svakog nivoa.

Modri su zbog toga uvelike zakomplicirali situaciju u skupini, ali drugo mjesto i dalje je tu.

Naime, u drugoj utakmici engleski West Ham razbio je Genk s visokih 3:0 te je tako nastavio fantastičnu dominaciju u skupini H. Čekićari imaju tri pobjede iz tri utakmice uz odličnu gol razliku 7:0. Iza kluba Londona poredani su Dinamo, Rapid Beč i Genk, trojac koji ima po tri boda nakon tri kola.

U sljedećem kolu West Ham će na gostovanje u Belgiju kod Genka, dok će Dinamo Zagreb ugostiti Rapid Beč. Čak je dobra vijest to što će West Ham u posljednjem kolu igrati kod kuće protiv Dinama, a tu bi kultni engleski klub mogao opušteno ući u susret jer će tada imati sigurno sređen status za prolazak u nokaut fazu.

TI SI NOGOMETNI BOG: POGLEDAJTE MAESTRALNU ASISTENCIJU LUKE MODRIĆA!